B2C festival 2015
 

Filmový festival Be2Can 2 propukne již 7. října 2015!

Film Europe Media Company nyní intenzivně pracuje na 2. ročníku unikátní filmové přehlídky s filmy z prestižních festivalů - Benátky - Berlín - Cannes, který se bude konat od 7. do 14. října 2015.

Milovníci kvalitních filmů především z evropské produkce se mohou těšit na "čerstvou úrodu" filmových děl, které získaly ocenění festivalových porot.

Be2Can 2, stejně jako minulý rok, bude probíhat paralelně v ČR i na Slovensku, slavnostní zahájení proběhne v pražské Lucerně a bratislavském Kino Film Europe, přehlídka se představí také v dalších českých a slovenských městech, včetně mariánskolázeňského kina Slavia.

 

 

Be 2 Can Program - Kino Slavia

The Who slaví padesátku, přidejte se k oslavám

Záznam koncertu z Hyde Parku ve Slavii 13. října 2015 od 19,30 hod.


Plakat           

 

The Who jsou bezpochyby jednou z nejslavnějších kapel rockové historie, letos slaví padesátku a i vy můžete být u toho.

Kino Slavia 19. října zařazuje do programu záznam jejich letošního červnového koncertu z londýnského Hyde Parku, kde The Who doslova ovládli dav 70 000 fanoušků. Přijďte si užít pohlcující atmosférů a hity jako Pinball Wizard, Baba O'Riley, Won't Get Fooled Again, Who are you a mnoho dalších.

V říjnu uplyne padesát let od nahrání hitu My Generation, který se stal hymnou své doby a který v Londýně samozřejmě také zazněl. Na koncertě vystoupili Roger Daltrey a Pete Townshend, kteří stáli u zrodu kapely, a přidal se k nim syn Ringo Starra bubeník Zak Starkey a baskytarista Pino Palladino. Záznam pro kina obsahuje navíc i exkluzivní interview s oběma zakladateli kapely.

The Who doslova utvářeli hudební dějiny, ovlivnili celou jednu generaci a jejich hity dodnes milují fanoušci po celém světě. Vydali na 100 milionů nahrávek, byli uvedeni do Rock'n'rollové síně slávy, sedm jejich alb zařadil časopis The Rolling Stone mezi 500 nejlepších alb všech dob a se svými 126 decibely drží The Who rekord nejhlasitější rockové kapely světa.

Záznam koncertu je ve zvuku Dolby 5.1, interview se zakladateli kapely je opatřeno českými titulky.

Kino Slavia, Mariánské Lázně
Kino Slavia, Mariánské Lázně